AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro - Senzory od 6/2008 do 6/2010, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, CCTA, CCZA, Kabriolet
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8Z0 820 535 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22170 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se snímačem rejdu na sloupku řízení |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7H0927804 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22170 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22170 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0165 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | TX 51-66 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2009 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | TX 51-65 |
Dostupnost