AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 - Senzory od 9/2008 do 5/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BSE, Kabriolet
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0927807 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0927808 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7H0927804 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 23808 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23824 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23822 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,7 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S064 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,9 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S058 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*9*014937 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 10 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32 92 3808 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3822 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20711 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20711 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20711 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost