CITROËN XM (Y3) 2.0 - Senzory od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet vedení | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet vedení | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Teves |
| Délka kabelu [mm] | 215 mm |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost