PEUGEOT RCZ 2.0 HDi - Senzory od 3/2010 do 12/2015, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RHH (DW10CTED4), kupé
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Barva | šedá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost