SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI - Senzory od 4/2010 do 7/2015, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7H0927804 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0927808 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 31 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23908 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
| Množství | 1 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0165 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | TX 51-66 |
Dostupnost