OPEL MERIVA B velkoprostorová limuzína (S10) 1.7 CDTI (75) - Senzory od 6/2010 do 6/2015, 1686 ccm, 81 kW, 110 hp, A 17 DTC, A 17 DTI, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 867 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| pro číslo výrobce | 6PX 012 684-041 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet koncovek | 6 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet koncovek | 7 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet koncovek | 8 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Délka kabelu [mm] | 815 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24379 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | E4000001 |
|---|---|
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost