IVECO DAILY III valník/podvozek 65 C 15 - Senzory od 11/2001 do 4/2006, 2798 ccm, 107 kW, 146 hp, 8140.43N, valník/podvozek
| pro OE číslo | 504075430 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 34 mm |
| Délka [mm] | 34,7 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 51816797 |
| pro OE číslo | 52081844 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 27 mm |
| Délka [mm] | 775 mm |
| Délka [mm] | 830 mm |
| Délka [mm] | 846 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 870 mm |
| pro číslo výrobku | 411140573 |
| pro číslo výrobku | 411141173 |
| pro číslo výrobku | 90522 |
| pro číslo výrobku | 90522E |
| Délka kabelu [mm] | 775 mm |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
| Délka kabelu [mm] | 783 mm |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Délka kabelu [mm] | 830 mm |
| Délka kabelu [mm] | 838 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| váha [g] | 55 g |
| armatura [mm] | 27,5 mm |
| armatura [mm] | 27,6 mm |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Délka 2 [mm] | 775 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 31515 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost