CITROËN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 D - Senzory od 6/1994 do 1/1998, 1905 ccm, 50 kW, 68 hp, DJZ (XUD9A), Šikmá zadní část
| pro organizační číslo do | 07631 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 765 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 06443 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 07632 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 780 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 06444 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 7631 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 835 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 07631 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 815 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 07632 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 805 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1995 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 07632 |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660501 |
Dostupnost