MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 300 E 4-matic (124.230) - Senzory od 9/1986 do 6/1993, 2960 ccm, 132 kW, 180 hp, M 103.985, limuzína
| Délka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,5 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 39,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,5 mm |
| Počet koncovek | 1 |
| Bod sepnutí do [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost