BMW 3 kupé (E36) M3 3.0 - Senzory od 9/1993 do 5/1995, 2990 ccm, 217 kW, 295 hp, S50 B30 (306S1), kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 810 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 687 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 715 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 805 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 810 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | 16 11 1 179 637 |
| Typ paliva | Benzín |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | šedá |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Typ snímače | pákový senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | induktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 810 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s ostřikovači světlometů |
|---|---|
| Délka [mm] | 97,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 634 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| armatura [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
| armatura [mm] | 22,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
Dostupnost