AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI - Senzory od 10/2013 do 10/2020, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CRFC, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
| Množství | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2K0927807 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | WHT003864A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s adaptivním tempomatem |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23814 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26723 |
| Konstrukční rok do | 11/2016 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez adaptivního tempomatu |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost