VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TSI - Senzory od 10/2012 do 5/2014, 1395 ccm, 103 kW, 140 hp, CPTA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30016 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30015 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26902 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26902 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 61 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927807B |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927808B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost