ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Senzory od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1003 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
|---|---|
| pro OE číslo | 464511118 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 115 g |
| Délka 2 [mm] | 990 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| váha [g] | 115 g |
| Délka 2 [mm] | 990 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0159168 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60812395 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1045 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 990 mm |
| párová čísla výrobku | none |
Dostupnost