IVECO DAILY V Krabice 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13 - Senzory od 9/2011 do 2/2014, 2287 ccm, 93 kW, 126 hp, F1AE3481B, Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 1,249 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1303 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1357 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 1235 mm |
| párová čísla výrobku | none |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 1,234 mm |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1247 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5853306 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5801279030 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2012 |
|---|---|
| Kód motoru | F1AE3481B*A008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro OE číslo | 58 0127 9037 |
| pro OE číslo | 5801279037 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 1,249 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Celková délka [mm] | 1320 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1249 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1250 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1255 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| párová čísla výrobku | 30191 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost