PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.2 VTi - Senzory od 3/2013 do 12/2018, 1199 ccm, 60 kW, 82 hp, HMZ (EB2), HMZ (EB2F), SUV
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 747 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| Délka kabelu [mm] | 751 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38281 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| Délka kabelu [mm] | 751 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez systému parkovacího asistenta |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 785 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 4 st. |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2013 |
|---|---|
| Kód motoru | EB2,EB2 F |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1032 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 747 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet vedení | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Délka [mm] | 1065 mm |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 35 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Barva zásuvky | modrá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost