VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI - Senzory od 10/2010 do 12/2017, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 72018 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2016 |
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2016 |
| Konstrukční rok do | 09/2016 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0927807 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0927808 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7H0927804 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 103106 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 102855 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23824 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23822 |
Dostupnost