VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI - Senzory od 10/2010 do 12/2017, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez asistenta jízdních pruhů |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,7 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S064 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez asistenta jízdních pruhů |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,9 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S058 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 16-F-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0042 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 30 10 3106 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3822 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
| Rok výroby od | 09/2016 |
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
| Rok výroby od | 09/2016 |
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23520 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2518 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez asistenta jízdních pruhů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez asistenta jízdních pruhů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s asistentem změny jízdních pruhů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s asistentem změny jízdních pruhů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost