BMW 5 Touring (E61) 520 i - Senzory od 7/2007 do 8/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, N43 B20 A, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 902 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | nástavba |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 8KA 009 429-901 |
| srovnávací (porovnávací) adaptér | 8KA 009 429-911 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez aktivního řízení |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Šířka [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aktivním řízením |
| Délka [mm] | 91 mm |
| Šířka [mm] | 98 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 680 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 628 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660122 |
| párová čísla výrobku | 70660143 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660127 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s DSC |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| verze | IBS Minus |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 12517615476 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2323043 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 628 mm |
| armatura [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 902 mm |
| armatura [mm] | 41 mm |
Dostupnost