SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TDI - Senzory od 5/2010 do 5/2015, 1199 ccm, 55 kW, 75 hp, CFWA, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 23935 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30016 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30015 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23935 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23935 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2011 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6J-B-172 000 |
| montovaná strana | pravá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927807B |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927808B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost