VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI - Senzory od 12/1995 do 12/2000, 2460 ccm, 103 kW, 140 hp, D 5252 T, kombi
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1895 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | Gasket |
| Pracovní teplota od [°C] | 50 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 100 °C |
Dostupnost