MERCEDES-BENZ 124 kupé (C124) 230 CE (124.043) - Senzory od 3/1987 do 12/1992, 2298 ccm, 100 kW, 136 hp, M 102.982, kupé
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F122359 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 70 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost