TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) 2.0 D (CE110) - Senzory od 4/1997 do 2/2000, 1975 ccm, 53 kW, 72 hp, 2C-E, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Celková délka [mm] | 1140 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1075 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31031 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 150 g |
| Délka 2 [mm] | 1100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5032005 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5022005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8954212060 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 89543-12040 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 150 g |
| Délka 2 [mm] | 1100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | K8803810 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | K8803811 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8954512040 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8954612040 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Barva | šedá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 54023 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 54022 |
Dostupnost