VW TRANSPORTER T4 valník/podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM 2.5 - Senzory od 8/1996 do 4/2003, 2461 ccm, 85 kW, 115 hp, AET, APL, AVT, valník/podvozek
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 511 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 510 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 26041 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*3*250000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-T-200000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Celková délka [mm] | 800 mm |
| Délka kabelu [mm] | 695 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30034 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 695 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Celková délka [mm] | 748 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-X-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-W-200 000 |
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 15 palec |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-X-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-W-200 000 |
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 15 palec |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-T-200 001 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
Dostupnost