RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) - Senzory od 10/1997 do 3/2001, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 710, F9Q 716, F9Q 717, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Modelový rok od | 1994 |
| Modelový rok do | 1998 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77 00 418 919 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6160 70 |
|---|---|
| pro OE číslo | 963 505 72 80 |
| pro OE číslo | 9635080680 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 83.492A2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2529.24 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77 00 100 009 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| pro číslo výrobku | 84.399A2 |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1088 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 507 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 507 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 1,115 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21136 |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Průměr v mm | 17,25 mm |
| pro číslo výrobku | 84.399A2 |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost