RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... - Senzory od 9/1998 do 2/2010, 1149 ccm, 43 kW, 58 hp, D7F 710, D7F 720, D7F 722, D7F 726, D7F 744, D7F 746, D7F 764, D7F 766, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 492 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 438 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1580 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2008 |
| Typ vozidla | Clio Campus |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| Typ vozidla | Clio Campus |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660002 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17267 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1580 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 172369 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 718 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 16-14 800 0019 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 1560 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 16-14 800 0018 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Celková délka [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 761 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30408 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14329 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1682 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| párová čísla výrobku | 701 690 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14329 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 802 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| párová čísla výrobku | 701 462 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 761 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1638 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1585 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14329 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2002 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14329 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
| montovaná strana | přední osa |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2002 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost