OPEL ASTRA H karoserie/kombi (L70) 1.7 CDTI (L70) - Senzory od 2/2007 do 10/2014, 1686 ccm, 81 kW, 110 hp, A 17 DTJ, Z 17 DTJ, karoserie/kombi
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| pro číslo výrobce | 6PX 012 684-041 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24044 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| montovaná strana | nástavba |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 24044 |
| převodovka typ | M20 |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | pro ostřikovače světlometu |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Packard Metri-Pack |
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1236284 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9152245 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24044 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost
| Délka [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
| Délka kabelu [mm] | 575 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez podvozku FlexRide |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost