MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) - Senzory od 8/1993 do 10/2001, 2799 ccm, 142 kW, 193 hp, M 104.943, Kabriolet
| Výška [mm] | 193 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | Vyhřívaná nádržka vody do ostřikovačů |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F140421 |
|---|---|
| pro OE číslo | 140 540 00 17 |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F140422 |
|---|---|
| pro OE číslo | 210 540 00 45 |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F125157 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,092 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | GBS1905 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | GBS1904 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,123 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F125157 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 190 mm |
| Délka kabelu [mm] | 110 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30065 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 90 g |
| Délka 2 [mm] | 215 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 006 542 9417 |
|---|---|
| Spínací tlak od [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F125157 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F125157 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0001198V003 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0075421318 |
| pro OE číslo | 2E0 919 379 B |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,3 bar |
Dostupnost