MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) - Senzory od 9/1997 do 6/2006, 1834 ccm, 92 kW, 125 hp, 4G93 (GDI), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30870894 |
| pro OE číslo | MB950343 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 920 mm |
| Délka kabelu [mm] | 880 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| pro OE číslo | 30870895 |
| pro OE číslo | MB950344 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 965 mm |
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 710 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 20 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 755 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB950343 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB950344 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB950344 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB950343 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 920 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| pro OE číslo | MR205395 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 754 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30870894 |
|---|---|
| pro OE číslo | MB950343 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 920 mm |
| pro číslo výrobku | 84.1536 |
| Délka kabelu [mm] | 880 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30870894 |
|---|---|
| pro OE číslo | MB950343 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 920 mm |
| pro číslo výrobku | 84.1537 |
| Délka kabelu [mm] | 880 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30870895 |
|---|---|
| pro OE číslo | MB950344 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 965 mm |
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 930 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Typ převodovky | Sekvenční manuální převodovka |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 6Q0 927 803 B |
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
| pro OE číslo | WHT003861 |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,0155 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 62 mm |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| pro číslo výrobku | 411140062 |
| pro číslo výrobku | 84.555A2 |
| pro číslo výrobku | 90056 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 21 mm |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324062 |
| párová čísla výrobku | 0900075 |
| párová čísla výrobku | 150042310 |
| párová čísla výrobku | 30014 |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
| párová čísla výrobku | 9B1009 |
| párová čísla výrobku | TX 51-64 |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost