DACIA SANDERO II 1.5 dCi - Souprava brzd od 1/2013, 1461 ccm, 63 kW, 84 hp, K9K 830, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,54 kg |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr pístu [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost