VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Souprava brzd od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,47 kg |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Průměr pístu [mm] | 17,5 mm |
Dostupnost