DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Souprava brzd od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,43 kg |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,61 kg |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr pístu [mm] | 17,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdový systém | GIR |
Dostupnost