DACIA DOKKER velkoprostorová limuzína (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - Souprava brzd od 11/2012 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, H5F 402, H5F 408, velkoprostorová limuzína
| Typ vozidla | Dokker |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,18 kg |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr pístu [mm] | 22 mm |
Dostupnost