AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Těsnicí kroužky hřídele od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Výška [mm] | 10 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Motor |
| Výška 1 [mm] | 10 mm |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Doplňující výrobek/info 2 | S montážní objímkou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Šířka [mm] | 10 mm |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | levotočivá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A SL |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D1906301 |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 10 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost