PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Těsnicí kroužky hřídele od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | A |
| Protiprachová ochrana | bez těsnění proti prachu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 8 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Typ závitu | střídavá šroubovice |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | 827N DD |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 9400236149 |
| Výška [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | MVQ (silikonkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 50 mm |
Dostupnost