RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) - Těsnicí kroužky hřídele od 7/1994 do 6/1996, 1794 ccm, 79 kW, 107 hp, F3P 682, F3P 764, F3P 765, Kabriolet
| TECDOC-číslo motoru | 9554 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 7703087191 |
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9554 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 7703087192 |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Motor |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5494 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Výška [mm] | 7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
Dostupnost