ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Těsnicí kroužky hřídele od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| montovaná strana | přední, vepředu |
| pro OE číslo | 40004400 |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55196125 |
| montovaná strana | hnací náprava |
| Výška 1 [mm] | 7 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední, vepředu |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| montovaná strana | Výstupní strana |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0113 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Materiál | Akryl |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 42 mm |
Dostupnost