PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi - Těsnění od 2/2007 do 1/2015, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HZ (DV6TED4), Kabriolet
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| párová čísla výrobku | 83.1737 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| párová čísla výrobku | 83.1737 |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Šířka [mm] | 15 mm |
Dostupnost