VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI - Těsnění od 6/2010 do 3/2018, 2967 ccm, 165 kW, 225 hp, CATA, SUV
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| pro OE číslo | WHT000884 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 19 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 7,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 13 mm |
Dostupnost