VW POLO (6N2) 1.4 - Škrticí klapka/hrdlo/ vedení podtlaku od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-509 000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 45 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-X-509 000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Průměr v mm | 45 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N W 105 001 |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N YY538101 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N YY538 100 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14168 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6NYY538100 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6NW105001 |
| Kód motoru | AEX |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Materiál | FKM (fluorokarbonový kaučuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Alternativní sada opravy | 556104 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-509000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 030 133 064 F |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.004AS |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | REMANUFACTURED |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.004R |
Dostupnost