MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Škrticí klapka/hrdlo/ vedení podtlaku od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Výška 1 [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| délka 1 [mm] | 182 mm |
| Šířka 1 [mm] | 165 mm |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 93 mm |
| Šířka [mm] | 81 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 93 mm |
| Šířka [mm] | 81 mm |
Dostupnost