VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI - Škrticí klapka/hrdlo/ vedení podtlaku od 10/2005 do 10/2010, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BMM, limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.055 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.055AS |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18482 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Vpusť [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.055 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 88.055AS |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18482 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18482 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| druh provozu | elektrický |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost