TOYOTA YARIS (_P13_) 1.0 (KSP130_, KSP130) - Škrticí klapka/hrdlo/ vedení podtlaku od 12/2010 do 6/2020, 998 ccm, 51 kW, 69 hp, 1KR-FE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 163617 |
| pro OE číslo | 163645 |
| pro OE číslo | 220300Q010 |
| Hmotnost [kg] | 11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Vpusť [mm] | 48 mm |
| Odtok [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 70,6 mm |
| Šířka [mm] | 63,5 mm |
Dostupnost