AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE od 10/2011 do 1/2017, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, kupé
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 6 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,30 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 6 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,40 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 6 |
| Počet válců | 6 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
Dostupnost
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Výměnný díl | Ano |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost