RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE od 12/1999 do 5/2005, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 780, F9Q 782, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 14,9 mm |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 15,1 mm |
| Množství | 12 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 14 mm |
| Množství | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2000 |
| Držák trysky | Dvou-pružinový držák trysky |
| Držák trysky | se senzorem pohybu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2000 |
| Držák trysky | Dvou-pružinový držák trysky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16339 |
|---|---|
| Držák trysky | se senzorem pohybu |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Obsah [g] | 100 g |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost