PEUGEOT 306 Šikmá zadní část (7A, 7C, N3, N5) 1.4 - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE od 4/1993 do 7/2001, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KDX (TU3MC), KFW (TU3JP), KFX (TU3JP), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 2777 |
|---|---|
| Omezení výrobce | SAGEM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| Omezení výrobce | Sagem |
| pro OE číslo | 1984E0 |
| Hmotnost [kg] | 0,150 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| pro OE číslo | 198496 |
| Hmotnost [kg] | 0,150 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | růžová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5396 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1984C3 |
| Hmotnost [kg] | 0,036 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81.253AS |
| verze | ARMAN |
Dostupnost