SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE od 10/2009 do 7/2015, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, velkoprostorová limuzína
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 2,5 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| druh provozu | manuální |
| Materiál | měď |
| vnitřní průměr [mm] | 7,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 13,1 mm |
| Množství | 1 |
| Množství | 4 |
| Množství | 8 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost