ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Odpor [ohm] | 15,9 Ohm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Statický průtok při tlaku cca 3 bar, médium n-Heptan [g/min] | 150 g/min |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
|---|---|
| Délka [mm] | 78,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| počet děr | 4 |
| Odpor [ohm] | 12,5 Ohm |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| dlouhé provedení | Ano |
Dostupnost