Všechny vozy - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Velikost závitu | M6 x 1,0 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 38 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03C906036M |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 06A906031BA |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| počet děr | 4 |
| Odpor [ohm] | 12,5 Ohm |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| krátké provedení | Ano |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04E906031H |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Typ paliva | Benzín |
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
| pro číslo výrobku | 04E906031H |
| pro číslo výrobku | 81.668 |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Vstřikovací tryska |
|---|---|
| Počet válců | 3 |
| Počet válců | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Počet dílů [dílný] | 30 -dílný |
| Počet dílů [dílný] | 40 -dílný |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04E906036R |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04E906036Q |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ paliva | Benzín |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Velikost závitu | M6 |
| Velikost závitu | M6 x 1,0 |
| Celková délka [mm] | 88 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Množství | 8 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Množství | 3 |
| Množství | 4 |
| Vstřikovací systém | čerpadlo - vedení - tryska (PLD) |
| číslo dílu | 4x736.660 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Velikost závitu | M6 |
| Velikost závitu | M6 x 1,0 |
| Celková délka [mm] | 88 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Množství | 8 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 0445110470 |
|---|---|
| Omezení výrobce | bosch |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| pro číslo výrobce | 0445110476 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 0986435258 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 78,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M6 |
| Velikost závitu | M6 x 1 |
| Celková délka [mm] | 78,5 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Množství | 2 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| sada úplná | Ano |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 2 |
| Počet obsazených kontaktů | 2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost