Všechny vozy - Vstřikovací ventil/tryska/držák trysky/PDE
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Příprava paliva | Common Rail |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 0445110960 |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| nový díl | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| nový díl | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ paliva | Benzín |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| Velikost závitu | M6 x 1,0 |
| Celková délka [mm] | 105 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Množství | 3 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ paliva | Benzín |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Velikost závitu | M6 x 1 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 64 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| Množství | 1 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2407504 |
|---|---|
| pro OE číslo | 28230891 |
| pro OE číslo | 9674984080 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Omezení výrobce | DELPHI |
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| nový díl | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0870135S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324096 |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445110418 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0445110520 |
| pro OE číslo | 71795024 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,60 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Počet válců | 4 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| nový díl | Ano |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | F00VC17503 |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M7 x 1,0 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 77 mm |
| druh provozu | manuální |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Množství | 1 |
| Množství | 4 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Pružný spojovací šroub |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| pro organizační číslo | 810 370 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VDO |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,60 kg |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Náhr. díl musí být kódován autodiagnostickým zařízením OBD |
| Vstřikovací systém | Společné tlakové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| nový díl | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 0873012 |
| Generální prohlídka | Ano |
| určeno pro typ vozidla | Užitkové vozidlo |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445120007 |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Hmotnost [kg] | 0,50 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0445110418 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0445110520 |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,60 kg |
| Počet válců | 4 |
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Vnější průměr [mm] | 15 mm |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | IMA kódování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | F00VC17503 |
| Generální prohlídka | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Systém čerpadlo-tryska (PDS) |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Příprava paliva | Systém čerpadlo-tryska (PDS) |
| Výměnný díl | Ano |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost