AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro - Díly vstřikovače / tryska od 4/2015 do 5/2017, 2967 ccm, 240 kW, 326 hp, CVUB, SUV
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| pro OE číslo | WHT000884 |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Délka [mm] | 19 mm |
| Šířka [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| pro OE číslo | WHT007480A |
| Tloušťka/síla [mm] | 1,5 mm |
| Šířka [mm] | 2,75 mm |
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost